Galeri

Sizinde Herşeyiniz Moda mı? O zaman bu siteyi ziyaret etme vaktiniz gelmiş :)

28 Ara

Geçenlerde internette denk geldim www.herseyimmoda.com sitesine…

Herşey ile ilgili kombin yapılıyor olması bu sitede en çok dikkatimi çekendi. Günlük, nişan, düğün, iş hayatı, kahvaltı, piknik, balo, nikah aslında her gün ne giydiyseniz özel gün olmaksızın kıyafetlerinizi çekip paylaşabileceğiniz bir web sitesi.

Sizin için özel bir gün mü var fotoğraflarını çek, web sitesine yükle ve yorumlarını gör kafandaki soru işaretlerinde de kurtul 🙂 Ya da web sitesinde başkalarının kombinlerini ziyaret ederek fikir al 🙂 Az önce üye oldum ve kombin oluşturmaya hemen başladım bile.. Eğer herşeyim moda diyorsanız ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Belki de sizin kombininiz günün, haftanın ve ayın kombini seçilir belli mi olur 🙂

Facebook, Twitter hesaplarını da aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Her gün güncel içeriklerini takip  edebilmeniz için 😉

http://www.facebook.com/benimherseyimmoda

http://twitter.com/herseyimmoda

 

Galeri

Bi Kahve?

5 Ara

Kışa hazır mısınız? Soğuklar kapıda, peki güne zinde ve mutlu başlamak için bir kahveye ne dersiniz?

262123640781517696_daIqi835_c

 

 

Galeri

Sıkıldım yağmur senden!

1 Ara

533956_10151268265653744_215606465_n

Galeri

‘’Vespa’’Aşkına Bizde Şansımızı Denedik :)

3 Eyl

Bumerang Deneyim Günleri her ay farklı bir etkinlikle bloggerları bir araya getirmeye ve farklı bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Vespa Academy’de gerçekleşecek yeni etkinliğimizde bloggerlarımız 4000 m2′lik eğitim pistinde ‘’Vespa’’ ile adrenalin dolu saatler geçirecek.

Temel Sürüş Eğitimi’nde sizi neler bekliyor?

Vespa Academy’nin tamamı profesyonel eğitmenlerden oluşan geniş kadrosu ile motosiklet kullanmaya yeni başlayacak olanlar temel eğitimi alacak ve öğreneceğiniz güvenli sürüş teknikleriyle trafikte rahat ederek motor kullanmanızı daha keyifli bir hale getirme olanağı bulacaksınız.

Motosiklet ile ilk defa tanışacak olan katılımcılara, doğru kararlar almasını, riskleri algılamasını, güvenli sürüşü, kurallara uygun beceriler kazandırmayı öğreneceğiniz  motosiklet kullanmayı zevkli hale getirecek bir eğitim olacaktır.

Bumerang Deneyim Günleri’ne nasıl katılabilirim?

Vespa Academy’de gerçekleştirilecek temel sürüş eğitimine katılacak şanslı bloggerlarımız arasında yer almak için 03 Eylül’den itibaren Facebook ve Twitter  hesaplarımızda yapılacak yarışmaları takip etmeli ve yarışmamıza katılmalısınız.

Vespa Academy’de gerçekleşecek eğitime kimler katılabilir?

Vespa Academy’ye bisiklet üzerinde temel denge becerilerine sahip motosiklet kullanmayı bilmeyen veya bilip sürüş tekniklerini geliştirmek isteyen motor kullanıcısı bloggerlarımız katılabilir.

Etkinlik ne zaman?

20 şanlı bloggerımızın katılacağı etkinlik 07 Eylül Cuma günü Vespa Academy’de gerçekleşecek.

Bloggerlar Vespa’dan sertifikanızı almayı unutmayın!
Etkinlik sonunda tüm katılımcılar Vespa Academy’den katılım sertifikalarını da alacaklar.

Şanslı bloggerlarımız arasında yer almak için Facebook ve Twitter hesaplarımızda yapılacak yarışmaları takipte kalın!

Kaynak: http://bumhaber.hurriyet.com.tr/2012/09/bumerang-deneyim-gunleri-vespa/

Galeri

Başlasa da bizi bizden alsın diyenler?

16 Ağu

Galeri

En çok hangi rengi seviyorsunuz?

15 Ağu

Gök kuşağının en çok hangi rengini seviyorsunuz?

Galeri

Sizce neden hep aynı şeyler?

15 Ağu

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa sizce nedeni ne olabilir?

Galeri

Facebook olimpiyat oyunları sayfası

10 Ağu

Artık gerçek yaşam ile sosyal medya iç içe geçmiş durumda,günlük hayattaki olaylar nesneler markalar hepsi sanal dünyada karşımızda. 2012 Londra’da yapılacak olimpiyat oyunları için Facebook sayfası yayınlandı. 2.8 milyon beğeneni bulunan sayfada olimpiyat oyunlarıyla ilgili çarpıcı bilgiler bulunuyor. Bu sayfayı takip ederek Olimpiyat oyunlarıyla ilgili haberleri anında görebilirsiniz.

Galeri

Facebook yorumlarını sil ve güncelle

10 Ağu

Sosyal Medya‘nın kullanıcıların kişisel dünyalarını etkilediği bir gerçek. Bazen bu mecralarda yazdığımız yazılardan dolayı pişman olabiliyoruz. Hani şöyle bir söz var internete girilen veriler adeta kazınıyor ve bir yerlerde karşınıza çıkıp hayatınızı iyi ya da kötüyönde etkileyebiliyor. Bu bağlamda Facebook yeni bir özelliği duyurdu artık Facebook’ta yaptığınız yorumları silebilmenin yanında düzenleyip değiştirebileceksiniz. Bunun için yaptığınız yorumda bulunan eski sil düğmesine tıklayarak edit ya da delete diyebiliyorsunuz. Bu düzenleme geç de olsa geldi. Ancak Facebook yapılan tüm düzenleme işlemlerini arşivliyor olabilir.

Galeri

Pinterest’te Davetiye Sistemi Kalktı!

10 Ağu

Duyduk duymadık demeyin Pinterest’ te Davetiye Kalktı! Yani artık herkes kendi isteğiyle üye olabilecek…

Bu zamana kadar sadece davetiye ile üyelik kabul eden Pinterest artık herkese açık. Şirketin blogundan yapılan duyuru ile birlikte bugünden itibaren Pinterest’e üye olmak isteyen herkes herhangi bir davet beklemeden, Facebook ve Twitter adreslerini de kullanarak platforma giriş yapabilecekler.

Geçtiğimiz haftalarda Dövme, Düğün, Alıntı gibi yeni kategorilerle zenginleştirilen platform geçtiğimiz Mart’tan beri en çok ziyaret edilen üçüncü sosyal ağ olup son altı ayda sitenin trafiği %6000 arttı.

Uzun zamandır beklenen adımı atan şirket Ocak’ta 11.7 milyon olan üye sayısını bir hayli artıracak gibi görünüyor. Fakat davetiyeli üyelik sisteminin kalkması tutkulu kullanıcıların azalmasına da sebep olabilir.

Sitenin büyümesi için atılan bu adımın sağlayacağı reklam gelirleri göz ardı edilemez. Yoğun bir yıl geçiren şirket iki ay önce Japon e-ticaret devi Rakuten ile 100 milyon dolarlık bir yatırım anlaşması yaptı.

Pinterest’in davetiyeli üyeliği kaldırması nasıl bir etki yaratacak, getirileri ve götürüleri ne olacak ilerleyen günlerde göreceğiz.

%d blogcu bunu beğendi: