Galeri

2012 Evlilik Dünyası Fuarına Siz Gidiyor musunuz?

1 Şub

Her sene televizyonlarda denk geldiğimiz evlenecek çiftlerin gittiği evlilik dünyası fuarına bu sene biz de gidiyoruz. Bizim şuan evlilik planlarımız çok yakın zamanlar için olmasa da amaç gezmek,görmek değil mi bu fuarda da olalım istedik 🙂

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan bu fuara 200 e yakın firma katılıyor. Ve bu senenin konsepti “Doğa Gelinleri” insanı heyecanlandıran bir konsept olmuş, gidince göreceğiz artık 🙂

Ünlü manken Ana Carolina’nın modellik yaptığı çekimleri, Antalya – Çıralı’da Koray Kasap gerçekleştirmiş.

Bizim Cumartesi gün ki planımız belli. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı – Evlilik Dünyası Fuarı’nda olacağız 🙂 Belki sizde görmek istersiniz diye detayları aşağıda paylaşıyorum. Online davetiye alarak fuara katılabiliyorsunuz.

evlilik fuarı konsept çekimler
Evlilik Dünyası Fuarı 3-5 Şubat 2012’de 10. Yaşını Kutluyor!

Bugüne kadar 300 binden fazla çiftin evlilik hazırlığına rehberlik eden Evlilik Dünyası Fuarı 10. yılında da evlenecek çiftlere yol göstermeye devam edecek.

Evlilik Dünyası 2012, 3-5 Şubat tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Her yıl ortalama 50 bin ziyaretçi ağırlayan fuarda 200’e yakın firma ürünlerini sergiliyor. Evlenecek çiftlerin hayatlarını kolaylaştıran fuar, büyük bir gelinlik defilesiyle kapılarını açacak.

Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı Evlilik Dünyası 2012’nin bu yılki konsepti “Doğa Gelinleri”. Ünlü manken Ana Carolina’nın modellik yaptığı çekimleri, Antalya – Çıralı’da Koray Kasap gerçekleştirdi. Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga, Yaşam kaynağımız doğa, doğurganlığın en güçlü sembollerinden biridir. Gelecek nesilleri dünyaya getiren kadınlar da doğa ananın gelinleri gibiler. Bu nedenle kadın ve doğa temasını örtüştürdük. Ayrıca yaşadığımız yüzyılda doğayı ve kaynaklarını hoyratça kullandığımız da günümüzün en yadsınamaz gerçeği. Hepimiz bir bütünün parçasıyız; insan da doğanın bir parçası. Bugünün gelinleri yarının anneleri olacaklar. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız. İşte buna dikkat çekmek için bu yılki konseptimizi “Doğa Gelinleri” olarak belirledik dedi. 

10 sene önce küçük bir fuar olarak başlayan Evlilik Dünyası Fuarı, ilk günden bu yana kapsamı ve ziyaretçi sayısı ile sürekli gelişerek yaklaşık beş kat büyüdü. Fuarın her yıl çıtasının yükselmesi, gelen çiftlerin tüm aradıkları materyalleri bir arada bulabilmeleri, fiyat karşılaştırması yapabilmeleri, yeni trendleri takip edebilmeleri, dolayısıyla hayatlarının kolaylaşması Evlilik Dünyası’nın her yıl heyecanla beklenmesine neden oluyor.

Sektördeki tüm yenilikleri bünyesinde toplayan fuar; gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekanından organizasyona kadar farklı iş kollarından temsilcilerin katılımıyla bu yıl da evlenecek çiftlerin vazgeçilmez adresi olacak. Böylece evlilik hazırlığı yapan çiftler A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını farklı adresler dolaşmadan tek bir noktadan temin etme ve güvenli alışveriş yapma şansına sahip olacaklar.

Şov dünyasının renkli isimlerinin de ziyaretçilerle buluştuğu fuar; astrolojiden müzik dinletisine, hediye çekilişlerinden sahne şovlarına kadar pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Evlilik Dünyası Fuarı hakkında detaylı bilgi ve online davetiye için www.evlilikfuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi İçin:
Patika Fuarcılık Seda Keser 0 212 297 04 17

info@evlilikfuari.com

Kaynak: www.evlilikfuari.com

Konsept çekimlerinden;

evlilik fuarı konsept çekimler
evlilik fuarı konsept çekimler
evlilik fuarı konsept çekimler
evlilik fuarı konsept çekimler
evlilik fuarı konsept çekimler

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: